Podnośnik dwukolumnowy QJY4.0D6B

Wysyłka w: 48 godzin
Dostępność: dostępny
Producent: Inny
Cena: 9 600,01 zł 9600.01
ilość + - szt.
Zyskujesz 500 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Automatyczny dwukolumnowy podnośnik samochodowy łączony górą QJY4.0-D6B o udźwigu 4000kg przeznaczony jest do pracy z pojazdami osobowymi i dostawczymi których całkowita masa nie przekracza 4 ton. Jest to w dużym zakresie zmodyfikowana wersja automatycznego podnośnika QJY4.0-D6A. O stabilność podnośnika i unoszonego pojazdu dba wzmocniona konstrukcja elementów nośnych i górna belka zwiększająca stabilność kolumn.

Zastosowanie konstrukcji nośnej podnośnika łączonej górą, poza zwiększeniem stabilności kolumn umożliwia całkowitą rezygnacje z dolnego połączenia. Rozwiązanie takie poza zlikwidowaniem konieczności przejazdu pojazdem po osłonie łączącej kolumny, ułatwia i optymalizuje prace pod pojazdem, znika konieczność omijania dolnego połączenia wszelkiego rodzaju wózkami narzędziowymi, dźwignikami skrzyń czy zlewarkowysysarkami oleju. Górne połączenie ułatwia utrzymanie czystości w strefie roboczej podnośnika oraz zwiększa żywotność elementów konstrukcyjnych takich liny synchronizujące, które dzięki przeniesieniu w górę z poziomu posadzki nie są narażone na zabrudzenia i kontakt z wilgocią. Konstrukcja łączenia górą została zaprojektowana tak by jeśli zajdzie taka konieczność (np.: zmiana warunków pracy, zmiana lokalu na niższy) istniała możliwość przerobienia podnośnika na model standardowy typu QJY4.0-D6A.


Podnośnik wyposażone jest w blokady bezpieczeństwa zaprojektowane w technologiSafetyOn, która została stworzona z myślą bezpieczeństwie użytkownika, jej głównym założeniem jest system blokad ciągle pozostających w pozycji zabezpieczającej, ich odblokowanie następuje tylko po wciśnięciu przycisku przez operatora. Gdy przycisk zostaje zwolniony blokady wracają do pozycji zabezpieczającej . Rozwiązanie to uniemożliwia pomyłkową dezaktywacje systemu zabezpieczeń i niweluje do zera możliwość niekontrolowanego opuszczenia pojazdu.

W urządzeniu wykorzystano szereg sprawdzonych rozwiązań optymalizujących tępo pracy Twojego warsztatu, jednym z takich rozwiązań jest zautomatyzowane sterowanie jednostka elektrohydrauliczna i systemem blokad bezpieczeństwa.

Gwarantem uniwersalności podnośnika jest trzy-segmentowa konstrukcja łap tylnych, dająca możliwość pracy zarówno z małymi autami segmentu compact jak i pojazdami dostawczymi. Obniżenie punktu chwytu łap do 92mm i możliwość płynnej regulacji wysokości pozwala na bezproblemowe unoszenie pojazdów o charakterze sportowym. Zakres regulacji chwytów podprogowych łap oraz komplet adapterów ułatwia prace z autami o podwyższonym zawieszeniu.

Montaż został uproszczony poprzez pre-instalację większości elementów już na etapie produkcji, a podnośnik zawiera komplet kotew montażowych.

Na etapie zamówienia istnieje możliwość zmiany zasilania podnośnika z napięcie 400V na napięcie 230V.

Wraz z podnośnikiem klient otrzymuje kompletną dokumentacje niezbędną do prawidłowego użytkowania i konserwacji, umożliwiającą zgłoszenie podnośnika od Urzędu dozoru Technicznego.

Cechy:
- udźwig 4000kg,
- łączenie górną belką,
- brak łącznika dolnego,
- obniżony punkt chwyt podprogowego z regulacją wysokości,
- zestaw adapterów podwyższających,
- zautomatyzowana obsługa,
- stabilna wzmocniona konstrukcja,
- blokady bezpieczeństwa w technologiSafetyOn,
- uproszczony montaż,
- kotwy montażowe w zestawie,
- opcjonalne zasilanie 230V,
- certyfikat CE.

Moc silnika 2,2 [kW]
Nośność 4000 [kg]
Maks. wysokość unoszenia 1900 [mm]
Maks. szerokość pojazdu 2480 [mm]
Całkowita wysokość kolumny 3824 [mm]
Czas unoszenia / opuszczania 45/25 [d]
Minimalna wysokość ramienia 100 [mm]
Zakres długości ramion przednie 717 -1070 [mm], tylne 900 - 1380 [mm]
Szerokość między kolumnami (wewnętrzna) 2880 [mm]
Szerokość między kolumnami (zewnętrzna) 3260 [mm]
Poziom hałasu ? 70 [dB]
Ciśnienie oleju 20 [MPa]
Szerokość między wózkami 2660 [mm]
Rodzaj napędu elektro-hydrauliczny
Lakierowanie (wg RAL) 5002, 1018
Ilość oleju hydraulicznego 10 [l]
Jakość betonu B25
Grubość betonu 300 [mm]
Ilość kolum 2
Waga netto / brutto 755/775 [kg]
Temperatura pracy -5/+40 [°C]
System blokad poczwórna automatyczna elektro-magnetyczna
Typ oleju hydraulicznego 46
Typ podnośnika dwukolumnowy, automatyczny, łączony górą
Wysokość kolumn 3824 [mm]

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl