Urządzenie do klimatyzacji TEXA 780R BI GAS

Wysyłka w: 3 dni
Dostępność: dostępny
Producent: TEXA
Cena: 26 950,00 zł 26950.00
ilość + - szt.
Zyskujesz 800 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Najwyższy model wśród urządzeń z najnowszej serii firmy TEXA. Jako jedyne na rynku przystosowane do jednoczesnej obsługi dwóch gazów: R134a oraz R1234yf. Pozwalają na to wmontowane 2 butle wewnętrzne. Urządzenie posiada wszelkie nowatorskie rozwiązania wprowadzone przez producenta tj.: czyszczenie przewodów olejowych i gazowych podczas przełączania się na inny gaz, automatyczne rozpoznawanie typu butelki z danym olejem, hermetyczne zbiorniki na olej, system Tilt Sensor do precyzyjnego ważenia gazu.
Urządzenie to zapewnia łatwą i komfortową pracę poprzez wygodne menu wyświetlane na dużym ekranie. Dwustopniowa pompa próżniowa pozwala na wykonanie szybkiej i efektywnej próżni w układzie klimatyzacyjnym. Konfort 780R wyposażony jest w bazę danych pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz rolniczych. Praca urządzenia jest raportowana specjalnym wydrukiem z termicznej drukarki, która jest standardowym wyposażeniem. Urządzenie posiada funkcję zapisywania własnych pojazdów i dopisywania ich do bazy danych oraz specjalną kartę pamięci na której zapisywane są wszelkie wykonane czynności.
Funkcje ogólneObsługa 2 typów gazów,Baza danych: auta osobowe, dostawcze, ciężarowe oraz maszyny rolnicze,Dwa typy obsługi: automatyczny z bazy danych pojazdów oraz programowalny przez obsługującego,Możliwość wyboru pojedynczych funkcji tj. odsysanie gazu, próżnia, wtrysk, napełnianie,Programowalny czas próżni,Automatyczne napełnianie układu,Test szczelności,Gotowość do pracy na gazie R1234yf,Rozpoznawanie typu oleju,Czyszczenie przewodów olejowych przy zmianie oleju,Możliwość aktualizacji bazy danych (za dopłatą),Możliwość dopisywania własnych pojazdów,Automatycznie otwierane i zamykane zawory główne,Elektroniczne wagi świeżego oleju, zużytego oleju oraz barwnika UV,Tilt Sensor- system precyzyjnego ważenia gazu.

Wyposażenie standardowe:
Pokrowiec.

Zalety maszyny:
„Jednoczesna” praca z gazem R134a oraz R1234yf
Od 2011r. nowo zaprojektowane i sprzedawane pojazdy będą wyposażone w nowy gaz R1234yf. Coraz większa liczba pojazdów pojawiających się na drogach „wymusi” na warsztatach zmianę urządzeń gotowych do współpracy z tym typem gazu. Urządzenie Konfort 780R jako jedyne przygotowane jest do pracy ze starym i nowym gazem.

Samooczyszczanie się układu odzysku
Podczas zmiany gazu urządzenie samoczynnie oczyści układ przygotowując przewody i blok zaworów do pracy z innym gazem. Procedura odbywa się automatycznie i nie wymaga ingerencji użytkownika.

Hermetyczne pojemniki na olej
Standardowe pojemniki, które nie są hermetyczne posiadają w sobie jakąś ilość powietrza. Powietrze to z kolei posiada wilgoć, która miesza się z olejem powodując jego zanieczyszczenie. W urządzeniu 760R hermetycznie zamknięte butle (opatentowane rozwiązanie) blokują dostęp wilgoci. Te pojemniki mogą być ponownie używane gdyż urządzenie eliminuje każdorazowo powietrze podczas napełniania olejem.

Automatyczne rozpoznawanie butelek z olejem
W przypadku obsługi aut hybrydowych zachodzi potrzeba wymiany oleju na inny typ (POE, ND). Urządzenie rozpoznaje typ oleju jaki ma być użyty w aucie i podaje informację o potrzebie zmiany butelki.

Oczyszczanie przewodów olejowych
Podczas zmiany oleju urządzenie dokonuje samooczyszczania przewodów aby przygotować układ pod nowy olej.

Baza danych
Największa na rynku baza danych zawierająca takie pojazdy jak:auta osobowe,auta dostawcze,pojazdy ciężarowe,maszyny rolnicze.Regularnie uzupełniana (za dopłatą) przez producenta stanowi solidną pozycję wyposażenia maszyny.

Bardzo dobre parametry techniczne
Na tle konkurencji urządzenie oferuje bardzo dobre parametry oraz wyposażenie techniczne:dwustopniowa pompa próżniowa,pas podgrzewający butlę co ułatwia obsługę pojazdów w niskich temperaturach,blokada wagi butli pomocna w trakcie transportu urządzenia.Drukarka termiczna
Pozwala raportować każdą czynność wykonaną przez urządzenie.

Tilt Sensor
Konfort K780R posiada czujnik badający pochylenie podłoża, który nie pozwala na znaczne przechylenie maszyny co wpływa na precyzję dozowania gazu.

Blokada wagi
Łatwo dostępna blokada wagi umożliwia swobodny transport urządzenia po podłożu jak i na dalsze trasy. Szczególnie przydatne podczas świadczenia usług u klienta gdzie trzeba przewieźć maszynę na odległość.

Możliwość przedłużenia przewodów obsługowych o 3m
Opcja szczególnie pomocna przy obsłudze maszyn rolniczych gdzie złącza serwisowe umieszczone są wysoko.

Łatwość obsługi
Duży wyświetlacz oraz polskie komunikaty pozwalają na łatwiejsze posługiwanie się menu.

Rozbudowane menu
Możliwość ustawiania wielu parametrów ręcznie, dopisywanie pojazdów oraz inne funkcje czynią pracę bardziej profesjonalną. Pozwala to mechanikowi w profesjonalny sposób wpływać na pracę urządzenia.

Urządzenie można doposażyć w analizator czynnika.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl