O nas
WULCAR

Wyposażenie warsztatu wulkanizacyjnego – o firmie Wulcar

Na polskim rynku działamy od 1997 roku i wyspecjalizowaliśmy się w zaopatrywaniu warsztatów wulkanizacyjnych i serwisów opon w urządzenia oraz akcesoria wulkanizacyjne. Można u nas zamówić kompletne wyposażenie warsztatu wulkanizacyjnego. Klientom proponujemy także kompleksową pomoc na każdym etapie współpracy. Dzięki wieloletniej obecności na polskim rynku doskonale orientujemy się, które urządzenia cieszą się największą popularnością i są niezbędne w zakładach wulkanizacyjnych.

Oferowane przez nas wyposażenie zakładów wulkanizacyjnych pochodzi wyłącznie od renomowanych producentów. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi przez naszych Klientów markami. Urządzenia i akcesoria sprowadzamy od wielu firm, m.in.: Ravaglioli Butler, Uni-Trol, Walter, Texa.  Proponujemy także wyposażenie wulkanizacji (różne urządzenia), które importujemy, oznaczamy i sprzedajemy pod logo „Wulcar Line” i „WRC”.

Dołącz do naszego grona Klientów

Nasza oferta jest wyjątkowo bogata. Klientom proponujemy wyposażenie warsztatu wulkanizacyjnego, na które składają się m.in.:

Dzięki współpracy z renomowanymi dostawcami, naszymi Klientami są właściciele warsztatów wulkanizacyjnych z całej Polski. Dużą uwagę przykładamy do szybkiej realizacji zamówień – korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich (Inpost, Rhenus i Poczty Polskiej S.A.). Dotychczas doceniło nas wielu Klientów, o czym świadczą otrzymane certyfikaty i tysiące pozytywnych opinii, które zgromadziliśmy na Allegro i w portalu Opineo.pl.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i podjęcia współpracy.

 

Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl