Allbond Klej do zabezpieczania gwintów wysoka wytrzymałość 30 ml

11beko hochfest 30-Photoroom-Photoroom.jpg
  • nowość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostępność: mała ilość
Producent: BEKO
Ocena: 0
Cena: 59,99 zł 59.99
ilość + - szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Klej do gwintów Allbond

Opis produktu:
Klej do gwintów Allbond to wysokiej jakości środek zabezpieczający połączenia gwintowe, stworzony przez niemiecką markę BEKO. Zapewnia mocne i trwałe połączenia śrubowe, idealne do użytku w wymagających warunkach, takich jak wibracje czy obciążenia udarowe. Produkt jest przeznaczony do śrub o rozmiarze do M20 i luzie maksymalnym do 0,15 mm, gwarantując niezawodność w długotrwałym użytkowaniu.

Zalety:

  • Szybko osiąga pełną funkcjonalność, skracając czas oczekiwania.
  • Wysoka odporność na działanie chemikaliów oraz ekstremalnych temperatur.
  • Może być używany w instalacjach wodociągowych, spełniając normy bezpieczeństwa w kontakcie z wodą pitną.
  • Działa w sposób anaerobowy, co oznacza, że utwardza się w zamkniętym środowisku, bez potrzeby dostępu powietrza.
  • Łatwy w aplikacji, z precyzyjnym dozowaniem, co zapewnia wygodę użytkowania.

Zastosowanie:
Klej Allbond to doskonałe rozwiązanie w wielu gałęziach przemysłu, w tym w motoryzacji, produkcji maszyn, budowie narzędzi oraz elektrotechnice. Jest niezastąpiony przy uszczelnianiu i zabezpieczaniu połączeń gwintowych, gdzie wymagana jest ich odporność na wibracje i chemikalia, a także przy długoterminowej trwałości połączeń.

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl