Geometria kól 3D HOFMANN MEGAPLAN SSENCE 600HD

Dostępność: Brak na magazynie- spytaj o termin dostawy
Producent: Hofmann Megaplan
Ocena: 0
Cena: 46 990,00 zł 46990.00
ilość + - szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Geometria kól 3D HOFMANN MEGAPLAN SSENCE 600HD

Urządzenie stworzone z myślą o użytkowniku. Jedną z myśli przewodnich podczas tworzenia oprogramowania Megaline SSENCE® było maksymalne uproszczenie obsługi urządzenia, podobnie jak podczas tworzenia systemu operacyjnego do telefonów iPhone słynnej amerykańskiej firmy Apple. Oprogramowanie zawiera te funkcje, których rzeczywiście potrzebujesz. Nie umieściliśmy tam funkcji, których nie będziesz potrzebować. To pomoże Tobie i Twoim pracownikom skoncentrować się wyłącznie na najważniejszych czynnościach.

Napędzana elektrycznym silnikiem belka z kamerami podąża za tarczami zamocowanymi na kołach pojazdu podczas jego unoszenia bądź opuszczania na podnośniku. W ten sposób pomiary wykonywane są na poziomie podłogi, ułatwiając np. przetaczanie pojazdu, natomiast regulację parametrów geometrii kół i osi możemy przeprowadzić na odpowiadającej nam wysokości roboczej.

Ponieważ urządzenie Megaline SSENCE® dokonuje pomiarów w rzeczywistej przestrzeni 3D nie ma konieczności idealnego poziomowania podnośnika czy kanału. System mierzy tylko geometrię pojazdu. Dodatkowo umożliwia to pomiar geometrii kół i osi pojazdu, na którym zamontowano różnej wielkości koła (parami na osiach). Urządzenie dostarczane jest w pełni gotowe do użycia z dokładnie skalibrowanymi kamerami i w związku z tym po instalacji urządzenia jest ono gotowe do pracy. Fabryczne parametry geometrii pojazdów oraz dane dotyczące ich regulacji są dostarczane przez renomowaną firmę AUTODATA z możliwością aktualizacji dwukrotnie w ciągu roku.

ŁATWA INSTALACJA - Nie trzeba dokładnie regulować podnośnika. Geometria mierzy tylko nadwozie samochodu. Nie trzeba robić kalibracji. Geometria jest dostarczana z już skalibrowanymi kamerami.

MNIEJ KONSERWACJI - Płyty odbijające (tarcze) działają bez żadnej elektroniki i baterii. Brak problemu z niemożliwymi do odczytania danymi gdyż nie ma bezprzewodowej transmisji danych.

REGULOWANA WYSOKOŚĆ KAMER - Belka z kamerami przesuwana automatycznie silnikiem elektrycznym. Kamery śledzą wysokość położenia unoszonego na podnośniku pojazdu i podążają za nim (funkcja Auto Tracking). Pomiar na wysokości podłogi, regulacja na wysokości roboczej.

  • Technologia pomiarów: 3D (2 kamery HD)
  • Tarcze: Bezobsługowe, pasywne
  • Język: Kilkanaście (m. in. polski)
  • Zakres średnic felg: 10" - 24"
  • Baza danych: Oryginalna Autodata
  • Monitor: Kolorowy 32"
  • W zestawie: Obrotnice 2szt, blokada kierownicy, blokada hamulca
  • Opcjonalnie: Drugi monitor, zdalne sterowanie (tablet).

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl