Odtłuszczacz do metalu i tworzyw Primer SC

Wysyłka w: 24 godziny
Dostępność: mała ilość
Producent: ROSA
Cena: 79,50 zł 79.50
ilość + - szt.
Zyskujesz 20 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Primer SC

Preparat PRIMER SC jest przeznaczony do przygotowania powierzchni metali i tworzyw sztucznych przed klejeniem. Charakteryzuje się doskonałą odpornością na wilgoć oraz dobrą na paliwa silnikowe.


Charakterystyka preparatu:


Wygląd: mętna ciecz barwy jasnosłomkowej do brunatnej
Sucha masa: około 5% według PN-EN 827
Lepkość : poniżej 50 mPa.s wg. Brookfielda
Gęstość: około 0,8 g/cm3
Czas wysychania: około 10 - 15 minut w zależności od temperatury otoczenia
Wydajność: około 10 -15 m2/litr (50 – 80 g/m2)


Zastosowanie:
Preparat PRIMER SC jest przeznaczony do przygotowania powierzchni aluminium, stali, tworzyw sztucznych jak polipropylen, polietylen i innych tworzyw głównie dla przemysłu motoryzacyjnego, konstrukcyjnego, budownictwa, transportowego.


Sposób użycia:
Preperat PRIMER SC nanosić za pomocą pędzla, szmatki lub natryskiem. Powierzchnie przeznaczone do klejenia powinny być suche, wolne od pyłów i olejów. Powierzchnie zabrudzone można oczyścić również za pomocą preparatu PRIMER SC . W tym przypadku po przetarciu powierzchni preparatem należy odczekać około 2-3 minuty do przeschnięcia i ponowienie go nanieść. Odczekać około 15 minut i nakładać klej. Powierzchnie nie sklejone w ciągu 8 godzin od naniesienia preparatu należy ponownie posmarować PRIMEREM SC. W przypadku niedostatecznej adhezji do podłoża zaleca się powierzchnie z naniesionym PRIMEREM SC wygrzać przez 10 min. w 100oC, a następnie kleić. Przed klejeniem należy wykonać odpowiednie próby określające przydatność produktu do danego zastosowania.


Opakowanie
Butelki tworzywowe 0,4 kg netto


Składowanie i warunki bezpieczeństwa.
Preparat PRIMER SC należy przechowywać w szczelnie zamkniętych pojemnikach w dobrze wentylowanym pomieszczeniu w temperaturze 5-30oC z dala od grzejników c.o. W pomieszczeniach magazynowych i produkcyjnych, w których stosuje się preparat PRIMER SC urządzenia i oświetlenie elektryczne muszą być w wykonaniu Ex., ponieważ rozpuszczalniki w nim zawarte są łatwopalne a ich pary tworzą z powietrzem mieszaninę wybuchową.


Przed użyciem preparatu PRIMER SC zapoznaj się z kartą charakterystyki niebezpiecznej substancji
chemicznej.


Preparat PRIMER SC przechowywany zgodnie z naszymi zaleceniami posiada trwałość 6 m-cy od daty wyprodukowania.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl