Urządzenia do płukania Magnetti Marelli AC Flush Pro

Dostępność: dostępny na zamówienie
Producent: Magneti Marelli
Cena: 5 900,00 zł 5900.00
ilość + - szt.
Zyskujesz 500 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

AC FLUSH PRO to urządzenie pozwalające na płukanie układów klimatyzacji w pełni profesjonalny i zautomatyzowany sposób. Jest ono wyposażone w funkcję wydruku danych a zasilane odbywa się poprzez podłączenie do sieci elektrycznej zapewniając komfort i wygodę pracy. Urządzenie jest także wyposażone w wyświetlacz prezentujący parametry pomiarowe i wybór odpowiednich funkcji z menu. AC FLUSH PRO to w pełni funkcjonalne urządzenie, które powinno być częścią wyposażenia w każdym warsztacie gdzie jest kontakt z układem klimatyzacji i gdzie odbywają się czynności związane z serwisem tego typu układów. Dlatego każdy serwisant powinien dysponować łatwym w obsłudze i niezawodnym urządzeniem do przepłukiwania układu klimatyzacji.

Zabieg powinien być wykonany bardzo szybko i bezpiecznie, bez tracenia czasu na zbędne czynności. AC FLUSH PRO umożliwia serwisantom wykonanie takiego zabiegu w samochodach pasażerskich. Dzięki innowacyjnemu układowi hydraulicznemu AC FLUSH PRO zapewnia całkowite napełnienie układu klimatyzacji w fazie przepłukiwania. Poprzez wziernik można stale obserwować obecność płynnego środka czyszczącego wewnątrz układu klimatyzacji. Całkowite zapełnienie wziernika oznacza, że również obwód klimatyzacji samochodu jest całkowicie pełny (bez obecności powietrza). Gdy wziernik jest całkowicie zapełniony, należy spuścić pierwszą porcję zanieczyszczonego środka czyszczącego bezpośrednio do zbiornika „starego środka”, a następnie ustawić zawór w położeniu „FF”. Uruchomione zostanie odliczanie procesu czyszczenia obwodu. Urządzenie AC FLUSH PRO jest wyposażone w zbiornik STAREGO środka czyszczącego, co ułatwia właściwe usuwanie środka, zgodnie z lokalnie obowiązującymi przepisami.

Parametry techniczne:
• Zasilanie:
Akumulator samochodowy 12 V.

• Okablowanie, elementy hydrauliczne i osprzęt: Grupa przewodów stalowych trójdrożnych o przekroju koła z uszczelnieniem Viton. Wewnętrzny przewód elektryczny- IDEALCARBUR 3/4 z izolacją zewnętrzną zabezpieczającą przewody w obszarze ładowania.
• Pompa:  Maksymalny przepływ = 4,5 litra/min; Maksymalne ciśnienie = 5 bar
• Wymiary: Szerokość = 610 mm, Wysokość = 1030 mm,  Głębokość = 560 mm
• Waga: ~50 kg   Temperatura działania: +7 °C  do +40 °C

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl