Urządzenie do klimatyzacji TEXA 760R

Wysyłka w: 3 dni
Dostępność: dostępny
Producent: TEXA
Cena: 19 360,00 zł 19360.00
ilość + - szt.
Zyskujesz 800 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

TEXA Konfort 760R jest super automatycznym urządzeniem wykonującym swą pracę od początku do końca bez ingerencji serwisanta. Nowatorskie rozwiązania stawiają to urządzenia w czołówce urządzeń.
Model ten przygotowany jest do obsługi nowego gazu R1234yf po uprzedniej przeróbce układu (za dopłatą). Jedyny na rynku system uszczelniania butelek z olejem pozwala uniknąć „wsiąkania” przez olej PAG wilgoci z powietrza.
System rozpoznawania typu butelki z olejem oraz płukanie przewodów przed użyciem innego oleju pozwalają na pracę wraz z hybrydowymi układami.

Funkcje ogólne:
Baza danych: auta osobowe, dostawcze, ciężarowe oraz maszyny rolnicze,Dwa typy obsługi: automatyczny z bazą danych pojazdów oraz programowalny przez obsługującego,Możliwość wyboru pojedynczych funkcji tj. odsysanie gazu, próżnia, wtrysk, napełnianie,Automatyczne napełnianie układu,Test szczelności,Gotowość do pracy na gazie R1234yf,Rozpoznawanie typu oleju,Czyszczenie przewodów olejowych przy zmianie oleju,Możliwość aktualizacji bazy danych (za dopłatą),Możliwość dopisywania własnych pojazdów,Elektroniczne wagi świeżego oleju, zużytego oleju oraz barwnika UV,Tilt Sensor- system precyzyjnego ważenia gazu.


Zalety maszyny:
Przygotowane do pracy z gazem R1234yf
Od 2011r. nowo zaprojektowane i sprzedawane pojazdy są wyposażone w nowy gaz R1234yf. Coraz większa liczba pojazdów pojawiających się na drogach „wymusza” na warsztatach zmianę urządzeń gotowych do współpracy z tym typem gazu. Urządzenie Konfort 760R Bus gdy zajdzie taka potrzeba można w łatwy sposób przerobić na nowy czynnik (za dopłatą).

Hermetyczne pojemniki na olej
Standardowe pojemniki, które nie są hermetyczne posiadają w sobie jakąś ilość powietrza.
Powietrze to z kolei posiada wilgoć, która miesza się z olejem powodując jego zanieczyszczenie. Wurządzeniu 760R Bus hermetycznie zamknięte butle (opatentowane rozwiązanie) blokują dostęp wilgoci. Te pojemniki mogą być ponownie używane gdyż urządzenie eliminuje każdorazowo powietrze podczas napełniania olejem.

Automatyczne rozpoznawanie butelek z olejem
W przypadku obsługi aut hybrydowych zachodzi potrzeba wymiany oleju na inny typ (POE, ND). Urządzenie rozpoznaje typ oleju jaki ma być użyty w aucie i podaje informację o potrzebie zmiany butelki.

Oczyszczanie przewodów olejowych
Podczas zmiany oleju urządzenie dokonuje samooczyszczania przewodów aby przygotować układ pod nowy olej.

Baza danych
Największa na rynku baza danych zawierająca takie pojazdy jak:

auta osobowe,auta dostawcze,pojazdy ciężarowe,maszyny rolnicze.
Regularnie uzupełniana (za dopłatą) przez producenta stanowi solidną pozycję wyposażenia
maszyny.

Bardzo dobre parametry techniczne
Na tle konkurencji urządzenie oferuje bardzo dobre parametry oraz wyposażenie techniczne:
dwustopniowa pompa próżniowa,duża pojemność butli z gazem – 20kg,pas podgrzewający butlę, który ułatwia obsługę pojazdów w niskich temperaturach.

Drukarka termiczna ( OPCJA )
Pozwala raportować każdą czynność wykonaną przez urządzenie. Łatwość obsługi
Duży wyświetlacz oraz polskie komunikaty pozwalają na łatwiejsze posługiwanie się menu

Tilt Sensor
Konfort 760R Bus posiada czujnik badający pochylenie podłoża, który nie pozwala na znaczne przechylenie maszyny co wpływa na precyzję dozowania gazu.

Blokada wagi
Łatwo dostępna blokada wagi umożliwia swobodny transport urządzenia po podłożu jak i na dalsze trasy. Szczególnie przydatne podczas świadczenia usług u klienta gdzie trzeba przewieźć maszynę na odległość.

Możliwość przedłużenia przewodów obsługowych o 3m
Opcja szczególnie pomocna przy obsłudze maszyn rolniczych gdzie złącza serwisowe
umieszczone są wysoko.

Łatwość obsługi
Duży wyświetlacz oraz polskie komunikaty pozwalają na łatwiejsze posługiwanie się menu

Rozbudowane menu
Możliwość ustawiania wielu parametrów ręcznie, dopisywanie pojazdów oraz inne funkcje czynią pracę bardziej profesjonalną. Pozwala to mechanikowi w profesjonalny sposób wpływać na pracę urządzenia.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl