Urządzenie do płukania układów klimatyzacji MM Cool Weather (w komplecie zestaw przyłączy 007950024740)

Dostępność: dostępny na zamówienie
Producent: Magneti Marelli
Cena: 5 781,00 zł 5781.00
ilość + - szt.
Zyskujesz 500 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Magneti Marelli pragnie zaprezentować Państwu, opracowaną specjalnie z myślą o układach klimatyzacji samochodowej myjkę COOL WEATHER. Zdarza się, że do układu klimatyzacji pojazdu, który uległ wypadkowi, lub w wyniku zatarcia sprężarki dostają się opiłki metalu ze sprężarki lub inne stałe elementy. Powoduje to zanieczyszczenie układu klimatyzacji, zmniejszenie jego sprawności a najczęściej zatarcie sprężarki. Ta i szereg innych przyczyn mogą spowodować zniszczenie sprężarki. Sama jej wymiana nie spowoduje, że układ klimatyzacji zacznie działać poprawnie. Części stałe, które zostały w układzie dostaną się z powrotem do sprężarki powodując ponowne uszkodzenie tym razem nowej sprężarki, zablokowanie zaworu rozprężnego lub/i zapchanie filtra osuszacza. Koniecznym staje się tu oczyszczenie wewnętrznego układu klimatyzacji zanieczyszczeń.

Urządzeniem specjalnie przeznaczonym do płukania elementów układu klimatyzacji jest Cool Weather. Dzięki zainstalowanej bardzo wydajnej pompie pneumatycznej urządzenie pozwala na kompleksowe wymycie wewnętrznej powierzchni poszczególnych elementów układu i osuszenie tych powierzchni. W skład urządzenia wchodzą również specjalne końcówki umożliwiające podłączenie do dowolnego elementu układu klimatyzacji, filtr i kable podłączeniowe.

PARAMETRY TECHNICZNE:
Zasilanie: Akumulator samochodowy 12 V.
Okablowanie, elementy hydrauliczne i osprzęt: Grupa przewodów stalowych trójdrożnych o okrągłym przekroju z uszczelnieniem Viton.
Wewnętrzny przewód elektryczny- IDEALCARBUR 3/4 z izolacją zewnętrzną zabezpieczającą  przewody w obszarze ładowania.
Pompa: Maksymalny przepływ = 4,5 litra/min; Maksymalne ciśnienie = 5 bar Wymiary: Szerokość = 610 mm, Wysokość = 1030 mm, Głębokość = 560 mm Waga: ~50 kg Temperatura działania: +7 °C do +40 °C

 

W zestawie znajdują się:

• zaciski do podłączenia elementów
• wymienny filtr
• urządzenie + 2 przewody o długości 180 cm przyłącza ¼” SAE
• zestaw końcówek podstawowy  

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl