Jaki klucz pneumatyczny do warsztatu wulkanizacyjnego? 0
Jaki klucz pneumatyczny do warsztatu wulkanizacyjnego?

Wybór klucza pneumatycznego - na co zwrócić uwagę?

Profesjonalny klucz pneumatyczny jest wręcz niezbędny w każdym warsztacie samochodowym i wulkanizacyjnym. Jedną z przyczyn ich popularności wśród mechaników jest fakt, że osiągają bardzo wysokie momenty obrotowe. Jest to jeden z najważniejszych parametrów, na który należy zwrócić uwagę podczas wyboru kluczy. Klucz zasilany sprężonym powietrzem dostarcza więcej energii do każdego obrotu, co ma bezpośredni wpływ na łatwość obsługi i sprawność w każdych warunkach.

Warto zwrócić uwagę również na to, aby klucz był lekki, a jednocześnie solidny, mocny i wytrzymały. Niezbyt ciężki klucz zapewnia znacznie łatwiejszą obsługę, nawet podczas długotrwałej pracy. Jednocześnie bardzo ważna jest jego trwałość. Odporna na różnorodne uszkodzenia konstrukcja to gwarancja wieloletniego, bezproblemowego działania. Większość urządzeń pneumatycznych od sprawdzonych producentów zapewnia bardzo długą żywotność i są znacznie wytrzymalsze niż np. klucze akumulatorowe czy elektryczne.

Klucze pneumatyczne w sklepie Wulcar. Przykładowe produkty

  • Klucz pneumatyczny udarowy M7 NC-4255Q

Jest to klucz pneumatyczny udarowy M7 do ciągłej, intensywnej pracy w profesjonalnym warsztacie. Niesamowity moment 1627 Nm czyni narzędzie wyjątkowym w swojej klasie kluczy udarowych o czopie 1/2". Wyjątkowo poręczne narzędzie, z wylotem powietrza w rękojeści waży jedynie 1,7 kg.

  • Klucz pneumatyczny 1/2" 1360Nm Magnetti Marelli

Jest to klucz pneumatyczny 1/2" 1360 Nm renomowanej marki Magnetti Marelli. Wykonany z odlewu kompozytowego oraz duraluminium. Mechanizm udarowy TWIN HAMMER gwarantuje wysoką skuteczność oraz niezwykłą trwałość. Zastosowanie w przemyśle, serwisach mechanicznych oraz w warsztatach samochodowych. Maksymalny moment obrotowy to 1360 Nm.

  • Klucz pneumatyczny udarowy YATO 1/2" 1150Nm YT-09540

To wyjątkowy model klucza pneumatycznego 1/2" 1150 Nm marki YATO. Wykonany z odlewu kompozytowego oraz duraluminium. Mechanizm udarowy TWIN HAMMER gwarantuje wysoką skuteczność oraz niezwykłą trwałość. Zastosowanie w przemyśle, serwisach mechanicznych oraz w warsztatach samochodowych. Maksymalny moment obrotowy to 1150 Nm.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl