WULCAR - kompleksowe wyposażenie wulkanizacji i warsztatu telefon56 649 08 90 telefon532 000 989 emailbiuro@wulcar.com.pl
suma: 0,00 zł koszyk
Podnośnik warsztatowy: bałwanek czy żaba? 0

Podnośnik to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego warsztatu samochodowego. Coraz częściej można go spotkać również w garażach amatorów mechaniki samochodowej. Bez tego urządzenia trudno byłoby zrealizować wiele istotnych prac naprawczych przy pojazdach. Rodzajów podnośników warsztatowych jest kilka, ale do najpopularniejszych zaliczamy modele o oryginalnych nazwach, czyli “bałwanka” i “żabę”. W tym artykule scharakteryzujemy je w skrócie i podamy przykłady ich najczęstszego zastosowania.

czytaj całość »
Jaki klucz pneumatyczny do warsztatu wulkanizacyjnego? 0

Zastanawiasz się, jaki klucz pneumatyczny wybrać do swojego warsztatu wulkanizacyjnego? Jest to przydatne narzędzie, które znajduje zastosowanie podczas różnego rodzaju prac, szczególnie z zakresu wulkanizacji. W tym artykule podpowiemy, na jakie najważniejsze kwestie zwrócić uwagę podczas wyboru klucza pneumatycznego do warsztatu.

czytaj całość »
Wybór podnośnika do warsztatu. Na co warto zwrócić uwagę? 0

Jednym z najistotniejszych elementów wyposażenia warsztatu samochodowego jest podnośnik. Zakup tego urządzenia to spora inwestycja, jednak bez niego trudno byłoby wykonać wiele istotnych napraw. W tym artykule podpowiemy ci, na jakie kwestie należy zwrócić uwagę podczas doboru odpowiedniego podnośnika, który pozwoli ci na rozszerzenie zakresu usług świadczonych w warsztacie.

czytaj całość »
Zastosowanie i najważniejsze cechy kompresorów śrubowych 0

Kompresor, określany też mianem sprężarki, jest to urządzenie, które umożliwia wyrównanie poziomu ciśnienia powietrza lub gazu, np. w ogumieniu. Wyróżniamy kilka rodzajów kompresorów, które różnią się między sobą nie tylko budową, ale i działaniem. W tym artykule przedstawimy sprężarkę śrubową.

czytaj całość »
Wózek warsztatowy, czyli sposób na idealną organizację narzędzi w warsztacie 0

Wózek warsztatowy to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego warsztatu. Można w nim przechowywać i uporządkować wszystkie wykorzystywane narzędzia, akcesoria i mniejsze sprzęty, które są na co dzień wykorzystywane w pracy przez różnych pracowników. Teoretycznie wybór odpowiedniego wózka nie powinien być trudny, w praktyce jednak na rynku znajdziemy wiele różnorodnych wariantów, które różnią się od siebie nie tylko wielkości, ale i sposobem organizowania przedmiotów, liczbą przegródek oraz ich układem itp. Jak zatem wybrać odpowiedni model?

czytaj całość »
Podstawowe wyposażenie warsztatu wulkanizacyjnego na dobry start 0

Każdy profesjonalny warsztat wulkanizacyjny potrzebuje przede wszystkim dobrego sprzętu. Zwykle jednak na początku działalności dopiero gromadzimy niezbędne urządzenia i materiały konieczne do przeprowadzenia jak najszerszego zakresu prac, sukcesywnie rozbudowując zaplecze. W tym artykule podpowiemy, jakie są najważniejsze elementy wyposażenia warsztatu wulkanizacyjnego.

czytaj całość »
Jak kupować w naszym sklepie i czerpać maxymalne korzyści i przyjemność z zakupów? 1

Po przeczytaniu tego artykułu nasza współpraca nie będzie taka jak kiedyś... teraz będzie to kupowanie z przyjemnością i niekończącymi się korzyściami. To będzie prawdziwa przyjemność zakupów! Programy lojalnościowe, udogodnienia a dla naprawdę wiernych klientów niespodzianka. W tym artykule dowiesz się jak szybko i sprawnie składać zamówienia oraz jak korzystać z pakietu korzyści jaki dla Ciebie przygotowaliśmy.

czytaj całość »
URZĄDZENIA TPMS - JAK WYBRAĆ? 0

Dowiedz się dlaczego powinieneś mieć programator TPMS i który wybrać. Porównamy w tym artykule ważne cechy  programatorów  i czujników, które pomogą Wam podjąć tą decyzję, ponieważ wybór jest naprawdę duży, a różnica między nimi znacząca! 

 

   

czytaj całość »
Wszystko co warto wiedzieć o oponach 0

Opony to najważniejszy element każdego pojazdu poruszającego się po drodze. Zgodnie z obowiązującym u nas prawem każda nieużywana opona w okresie 36 miesięcy od momentu wyprodukowania może być klasyfikowana jako zupełnie nowa. Tak, to prawda! Przez taki czas, ogumienie, które nie jest eksploatowane zachowuje swoje pierwotne właściwości! Przyjmuje się, że opony starsze niż 10 lat mogły już utracić swoje właściwości.

czytaj całość »
Nacinanie opon 0

Pogłębianie bieżnika opon polega na wycinaniu warstwy gumy (rowków opony) w celu zachowania jej właściwości jezdnych - pogarszających się z biegiem czasu w trakcie użytkowania.

 

Nacinarka do opon to także rozwój Twojej firmy. Serwisy ogumienia posiadające w swojej ofercie nacinanie bieżnika opon przyciągają większą ilość klientów. Trzeba mieć na uwadze, że coraz większa ilość użytkowników wyposaża swoje pojazdy w opony regroovable: tak ze względu na ekonomię użytkowania tych opon ale także ze względów ekologicznych.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl