Zawory bezdętkowe- Zwracajcie uwagę na jakość! 0
Zawory do kół - dlaczego go nie doceniamy?

     

 

    Nadchodzi czas wymiany opon i kół w pojazdach naszych klientów, którzy są coraz bardziej świadomi jakości opon i ich parametrów. Czytają fora , opinie na ich temat , ale rzadko kiedy zwracają uwagę na element nie odłączny i bardzo ważny czyli zawory w kołach.

    

 

Zawory bezdętkowe występują w bardzo wielu odmianach, mogą być  metalowe oraz gumowe. Najbardziej popularne są zawory bezdętkowe gumowe model TR413, TR414 , TR412 lub metalowe TR525AL.

 

Zawory gumowe tak jak nasze opony są narażone na różne warunki pogodowe, pod wpływem obrotów odginają się nawet o 30 stopni i działają na nie bardzo duże obciążenia.

Dlatego powinno się je wymieniać regularnie , za każdym razem przy wymianie opon. Powinien być to obowiązek który może uchronić naszych klientów przed kłopotami oraz zapewnić im bezpieczeństwo. Dla serwisów oponiarskich jest to dodatkowa szansa na zarobienie kilku dodatkowych złotych, a przy tym możliwość zyskania u klientów opinii ekspertów i profesjonalistów.

 

 

 

     Przy zakupie zaworów bezdętkowych należy jednak kierować się jakością tych zaworów oraz  sprawdzonym dostawcą. Serwisy internetowe zalewane obecnie są bardzo tanimi zaworami bezdętkowymi które bardzo przypominają zawory oryginalne jednak ich stosowanie jest nieodpowiedzialne. Wykonane z kiepskiej jakości gumy, często już przy pompowaniu wykazują swoje wady. Nie narażajmy naszych klientów na problemy.

Różnica w zakupie kompletu zaworów (4szt) najtańszych a tych sprawdzonych z certyfikatem jakości to często mniej niż złotówka! Czy oszczędzając na kliencie tych parę groszy nie narażamy się na jego utratę? 

    

Dlatego zachęcamy do zakupu sprawdzonych zaworów bezdętkowych w naszej firmie , gdzie przygotowaliśmy dla Was towar z najwyższej półki!!

 Zawór wentyl bezdętkowy TR413 TUV -100szt

 

Komentarze do wpisu (0)

Nowości
Kosz klatka do pompowania kół OTR  PR-AT4OTR
Kosz klatka do pompowania kół OTR PR-AT4OTR
11 300,00 zł
szt.
Podnośnik parkingowy Bestlift 440P
Podnośnik parkingowy Bestlift 440P
12 290,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl